Для початку мені хотів вагінально сексу. Він вже був збуджений голі дівчата 14 років відео почав мене пестити. Це так приємно, коли в тебе входить пеніс коханої людини, ніжно голі дівчата 14 років відео акуратно. Ми змінили кілька поз, голі дівчата 14 років відео я досягла оргазму. На мій подив, він не скінчив голі дівчата 14 років відео у нього все ще стояв. Тоді я вирішила зробити йому масаж простати. Він не знав, як його роблять, але коли я попросила, його підняти ноги, він здогадався, що я буду робити замах на його попу. Я одягла на палець презерватив, голі дівчата 14 років відео почала масажувати йому анус, при цьому другий рукою я смикала його яєчка, пеніс. Мені довелося постаратися, щоб йому вставити палець. Коли я вставила палець, голі дівчата 14 років відео почала робити масаж, при цьому я смоктала його головку пеніса, не минуло й кілька хвилин, як його м'язи почали скорочуватися, стискаючи мій палець. Це для мене такі відчуття були вперше. Я відчувала губами, як його яєчка трохи стали холодніше, ніж пеніс. Коли він скінчив у рот, я все проковтнула. Він лежав такий беззахисний, він віддав усього себе мені. Витягнувши палець з його попи, ми пішли помитися, голі дівчата 14 років відео продовжить дослідження один одного.
     Коли ми повернулися з душу, він почав робити мені куни голі дівчата 14 років відео паралель почав руками досліджувати мою дірочку. Він теж це робив перший раз, голі дівчата 14 років відео для мене це було вперше. Він змочив палець в лубрикант, розмазав змазку по анусу голі дівчата 14 років відео почав робити кругові рухи, злегка натискаючи. Коли його палець поринув у мене, у мене збилося дихання, він налинули. Він цілував голі дівчата 14 років відео лизав мій клітор голі дівчата 14 років відео при цьому рухав пальцем у мене в попі. Це так завело мене, що я швидко скінчила. Трохи відпочивши, настав момент проникнення пенісом. Це випробування було для нас обох. Я взяла його пеніс, трохи посмоктати, потім наділа на нього презерватив, він був готовий. Мені було трохи боляче, коли його головка входила в мене, але потім біль пішла. Увійшовши в мене на всю довжину, він зупинився, даючи мені звикнути до нових відчуттів. Коли він в мені рухався, то руками пестив клітор, а я собі пестила грудей голі дівчата 14 років відео соски. Від нахлинула хвилі оргазму я почала стискати м'язи, чим довела його до божевілля. Він теж закінчив, голі дівчата 14 років відео я відчувала, як його пеніс скорочується в мені. Це було чудово. Ми впали без сил голі дівчата 14 років відео обидва вдячні один одному. Дівчина, яка на дні народженні розповідала, була права, це прикольно.
     ОН
     
     Так, несподіване знайомство на дні народженні одного здивувало мене тодідівчата без трусиків а зараз просто вразила мене вона. Коли ми вирішили спробувати нові відчуття, то я не припускав, що вона більше мене захоче.
     Ми після душу прийшли до кімнати, вона почала руками пестити мені пеніс, потім плавно перейшло це в мине. Вона його так пристрасно робить. Але коли вона почала пестити анус, я трохи був в шоцідівчата без трусиків раніше я цього не робив. Потім голі попи пальчик проник в мене, при цьому вона мені смоктала пеніс голі дівчата 14 років відео пестила яєчка, я просто не міг більше терпіти цієї солодкої тортури голі дівчата 14 років відео бурхливо скінчив їй в рот. Ось так позбавили мене невинності моєї попи. Масаж простати вдався на славу, хоча голі дівчата 14 років відео не звично кінчати, коли голі попи пальчик був в мені.
     Я жодного разу дівчині не пестив анус, т. ч. для нас обох це було нове. Я не знав з чого почати, вирішив потроху крутити пальцем по анусу, щоб вона розслабилася голі дівчата 14 років відео пустила мене. Коли мій палець увійшов до неїдівчата без трусиків я думав їй боляче, вона так зойкнула, але їй було приємно. А як мені було приємно, бачити, як дівчина від моїх ласк клітора мовою голі дівчата 14 років відео рухом пальця в попі просто звивається від задоволення. Цікаве відчуття. Коли твій палець стискає голі попи попа. Я сам мало не скінчив від такої картини.
     Ми трохи перепочили, заспокоїлися, а то серце мало не вистрибнув від збудження. Ми почали цілуватися, я легко збудився. Вона повернулася до мене своєю прекрасною попою. Змастивши голі попи анус, я почав вводити пеніс. З початку не виходило, тому що він товстіший, ніж палець, але, трохи помучившись, пеніс я все ж таки ввів. голі дівчата 14 років відео мене знову накрило дивне відчуття, тому що це не як в піхву. Я трохи почекав, щоб вона звикла голі дівчата 14 років відео почав рухати своїм пенісом. Ми обидва були сильно збудженідівчата без трусиків т. ч. кульмінації довго чекати не довелося. голі попи м'язи всередині сильно стиснули мій пеніс, ніж довели мене до оргазму. Трохи не зазвичай було кінчати їй в попу. Ми один одному були вдячні. Впавши на ліжко без сил, ми вже не звертали увагу, що забруднили спермою Постел