Я свого колишнього придурка просила це зробити, - майже заплакала Клава, - а він відмовлявся, казав, що не молокосос. А ти сам здогадався!
     - Мені ще хочеться, - шепнув я.
     - Мені теж хочеться, - засміялася Клава, - тільки витри!
     Вона встала на коліна перед полицею, поклала на неї руки голі дівчата 14 років відео грудей голі дівчата 14 років відео красиво випнула попку. Я голі попи трошки пом'яв голі дівчата 14 років відео повільно засунув, потім повільно вийняв. Попка обурено засовався.
     - Швидше, - жалібно попросила Клава.
     - А будеш холодною водою поливатися? - Запитав я голі дівчата 14 років відео знову повільно засунув.
     - Не буду! - Майже закричала Клава, голі дівчата 14 років відео ми розійшлися, потім одночасно обм'якнули. Мені здається, я теж мукав в цей момент.
     Грюкнули двері в передбаннику.
     - Любка повернулася! - Сіпнулася Клавіна попка, я голі попи не відпустив голі дівчата 14 років відео продовжував злегка тертися, - виходь ти перший, мені соромно!
     Вона мене ніжно помила теплою водою, витерла, голі дівчата 14 років відео я вийшов. Цілком червона Любка на мене злякано дивилася, я дівчину обняв, поцілував гарячу щоку голі дівчата 14 років відео прошепотів:
     - Ти чудо!
     Збентежена одягнена Клава вийшла, на Любку вона уникала дивитися. Ми випили пару чарок голі дівчата 14 років відео накинулися на їжу. Незручне мовчання перервала Люба:
     - Я вам у світлиці постелю?
     - Любочка, - засміялася Клава, - дітей я з бабою Танею залишила під тим приводом, що за тобою треба доглядати. Міський студент твою моральність міг би зіпсувати! Ночувати я повинна вдома! А тобі на роботу о п'ятій годинідівчата без трусиків поспати ми тобі не дамо.
     - Ах ти, стерво! - Засміялася Любка.
     Сліди застілля в передбаннику ми прибрали, Люба пішла спати, а нам з Клавою ще раз захотілося в лазні помитися. Вода майже охолола, але нас це не розхолодити!
     На наступний день Клава була звичайною Бригадирша, клацала насіння голі дівчата 14 років відео студентів ображала. На хвилинку вона відвела мене в бік голі дівчата 14 років відео шепнула:
     - До тебе я сьогодні прийду, двері в хату не замикай!
     Господиня була глуха, спала в іншій кімнатідівчата без трусиків але Клава конспірацію дотримала. Вона миттєво роздяглася, накинулась на мене голі дівчата 14 років відео через п'ятнадцять хвилин зібралася йти. Я проводив жінку до сусіднього будинку, вона заглянула до дітвори голі дівчата 14 років відео далі ми цілувалися в затишному місці між кущів смородини. Нічого іншого мені ніколи не дозволялось в городі.
     - Я не кішка драна, щоб, де попало це робити! - Сердито шепотіла Клава, але в кущах смородини вона завжди в справжню дівчинку перетворювалася, я від неї млів.
     - Щось Любка часто баньку топити стала, дров не шкодує, - іноді бурчала моя господиня, - ти вже очей на неї не клади, наречений у дівки є!
     З Любою ми на танці іноді ходили. Чутки про нас по селу ходили різнідівчата без трусиків вона мені їх переказувала.
     - Хай говорять, нареченому я доказ своєї невинності представлю! - Сміялася Люба, - а Клавка розцвіла, що ти з нею робиш?
     Одного разу у студентів свято утворився, я прийшов з Любою. Двоє наших хлопців мене відвели в сторону голі дівчата 14 років відео дуже ввічливо пояснили, що я безумовно своя людина, але доярка зовсім недоречна у студентській компанії. Дві дівиці стояли за ними. Одна з них явно зневажала доярок. У бідної дівчинки мізки зрушили на грунті добробуту батьків. Друга мене просто ревнувала. Я це зрозумів, коли на дівчину подивився. Любка мене спокійно повела, голі дівчата 14 років відео ми затопили лазню. Клава потім туди прибігла.
     Картоплю ми прибрали, студенти виїхали в місто, але наша таємна зв'язок з Клавою не перервалася. Зрідка листи від неї приходили, всередині був чистий листок паперу. Якимось ліками треба було його змочити, голі дівчата 14 років відео проступали букви голі дівчата 14 років відео цифри, час голі дівчата 14 років відео місце майбутнього побачення. Жодного побачення в різних містечках нашої області хлопець не пропустив!
     Навесні Клава припинила наші відносини:
     - Я заміж виходжу!
     - Мужик то хоч хороший?
     - Саму трішки гірше тебе голі дівчата 14 років відео набагато краще мого першого недоумка. Дуже шкода, був би ти на десять років старший, радгоспна бригадирша охомутать б тебе навіть з двома своїми діточками!
     Ми просто сумно обнялися. Страшенно не хотілося розлучатися!