Знову я вагався, зайти в парну в одязідівчата без трусиків або роздягнутися. Опинитися голеньким при одягненою Клаві не захотілося, голі дівчата 14 років відео я не став роздягатися. З'ясувалося, що дарма! Голенькі Клава лежала на полиці на боцідівчата без трусиків відвернувшись до стіни. Коліна вона стиснула, голі дівчата 14 років відео попка приємно відстовбурчені. Місця для мене залишалося багато, миттєво я скинув одяг голі дівчата 14 років відео притулився до теплої спині голі дівчата 14 років відео м'якою попі. Все, що треба вже стояло. Руку я поклав на груди голі дівчата 14 років відео ніжно торкнувся набряклі сосочки. Клава затремтіла, попка різко рушила, голі дівчата 14 років відео я легко опинився в теплому піхву. Не більше хвилини ми рухалися назустріч один одному, потім вона щось промимрив із закритим ротом голі дівчата 14 років відео обм'якла. Я не закінчив, але зрозумів, що поспішати не слід. Повільно-повільно я рухався в розпаленілому піхву, Клава довго лежала нерухомо, потім попка стала злегка оживати. Тут вже я не витримав дотиків ласкавою попки голі дівчата 14 років відео розійшовся. Коли я скінчив, Клава знову щось мукала. Потім вона досить засміялася, повернулась до мене голі дівчата 14 років відео шепнула:
     - Пусти, я помиюся!
     - У мене сил не залишилося, - посміхнувся я.
     Клава стала через мене перелазити, я втримав м'яке тіло. Вона трохи полежала на менідівчата без трусиків я гладив попку, голі дівчата 14 років відео ми цілувалися. Поцілунок був чудовим! Клава зніяковіло сказала:
     - Я ж голі дівчата 14 років відео не думала тебе спокушати. Це все Любка затіяла, малолітня звідниця! Але мені сподобалося, а тобі?
     Я нічого не відповів голі дівчата 14 років відео просто притиснув приємні сідниці. Ми ще раз поцілувалися. Потім Клава з мене злізла, я жінку з задоволенням розглядав.
     - Відвернися, - сердито шепнула вона.
     - У мене немає сил відвернутися, - чесно шепнув я, дивитися на неї було дуже приємно.
     Клава сама відвернулася голі дівчата 14 років відео представила мені для огляду моторошно симпатичну попку. Вона поливала себе з лійки, терла внизу живота, витиралася рушничком, я лежав голі дівчата 14 років відео насолоджувався. Ніжки здалися спочатку трошки коротенькими, але потім я зрозумів, у чому справа. Попка просто плавно переходила в дуже широкі стегна. Все, що потрібно в таких ситуаціях, у мене знову стирчало.
     - А безстиднику помитися не хоче? - Ласкаво запитала Клава.
     - А ти мене помиєш? - Зацікавлено спитав я.
     - Звичайно, помию, - спокійно відповіла Клава.
     Я спустився з полицідівчата без трусиків смакуючи миття мого члена лагідною жінкою. Клава просто облила мене холодною водою з відра. Як не дивно, незручність після цього зовсім зникла. Клава хихотіла, грудей красиво тряслися.
     - Ах, так! - Обурено сказав я голі дівчата 14 років відео став їх м'яти, сосочки відразу затверділи, я їх злегка посмоктав голі дівчата 14 років відео лизнув.